تولید سپتیک تانک فاضلاب تولید سپتیک تانک فاضلاب .

تولید سپتیک تانک فاضلاب

چگونه از مشکلات سیستم سپتیک تانک جلوگیری کنیم؟

سیستم سپتیک تانک:

اگر شما یک سیستم سپتیک تانک نصب کرده اید، احتمال این وجود دارد که خانه شما به سیستم فاضلاب متمرکز متصل نباشد، به این معنی که باید از سیستم سپتیک تانک خود بسیار مراقبت کنید. در حالی که سیستم های فاضلاب متمرکز توسط شهرداری یا دولت محلی نگهداری می شوند، نگهداری سیستم سپتیک تانک به عهده صاحب خانه است. بد تر این که، اگر آب زیر زمینی به دلیل سیستم سپتیک تانک شما آلوده شده باشد، ممکن است از نظر قانونی مسئول این خسارات باشید.

بنابراین، به نفع شماست که بسیار فعال و مراقبت صحیح از سیستم سپتیک تانک خود داشته باشید. در حالی که در صورت بروز مشکل می توانید با متخصصان پمپاژ سیستم سپتیک تانک با متخصصان پایپ ایران تماس بگیرید. در ابتدا چند روش برای جلوگیری از مشکلات سیستک سپتیک تانک وجود دارد.

کنترل آب:

اگر چه سیستم سپتیک تانک شما به راحتی فاضلاب را به داخل میدان تخلیه سیستم سپتیک تانک می کند، اما این فرآیند طول می کشد و سیستم سپتیک تانک شما در مقدار آب ذخیره شده در یک زمان محدود است. به همین دلیل باید مراقب سیستم سپتیک تانک باشید که چه مقدار از بار خود را به دوش می کشید.

از روشن شدن هم زمان بسیاری از لوازم خانگی خود داری کنید. به عنوان مثال، استفاده از ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی را گسترش دهید زیرا در آن ها از گالن روی گالن آب استفاده می شود. توالت های کم مصرف را در نظر بگیرید و طول دوش های خود را محدود کنید. این فدا تانک کاری ها می توانند شما را در سیستم سپتیک تانک بزرگ نجات دهند.

مراقب آن چه برافروختید باشید.

دقیقاً مانند آن چه در سیستم فاضلاب معمولی انجام می شود مراقب موارد تخلیه شده در فاضلاب باشید. در حقیقت، شما باید به دلیل طراحی سیستم سپتیک تانک، حتی بیشتر از همیشه مراقب سیستم سپتیک تانک باشید.

سیستم های سپتیک تانک مسئولیت تجزیه مواد زائد جامد به لجن را که فضای کمتری در سپتیک تانک را اشغال می کنند نسبت به مواد جامد، باکتری های حیاتی را بر عهده دارند. بنابراین، برخی از اشیاء مانند حوله های کاغذی و محصولات بهداشتی می توانند زهکشی شما را مسدود کنند اما همچنین می توانند سیستم سپتیک تانک را به طور زودرس پر کنند. پاک کننده های شیمیایی همچنین برای سیستم سپتیک تانک شما خطرناک هستند زیرا می توانند زندگی باکتری های مهمی را که قبلاً ذکر شد تهدید کنند.

میدان تخلیه سپتیک تانک خود را محافظت کنید.

میدان تخلیه سپتیک تانک وظیفه تصفیه فاضلاب خارج شده از طریق نفوذ در خاک را دارد. لوله های درگیر حساس هستند و خاک منطقه نباید بیش از حد متراکم شود زیرا میکروب های خاک برای زنده ماندن به اکسیژن اعتماد می کنند. به همین دلیل، مهم است که خاک را در منطقه فشرده نکنید.

از رانندگی بر روی زمین تخلیه یا پارک کردن خود داری کنید و تمام تلاش خود را برای هدایت مجدد آب اضافی از زهکش های سقف به دور از قسمت میدان تخلیه انجام دهید. مراقب باشید که چه گیاهان، درختان و بوته های منطقه را می کارید. کسانی که ریشه ای تهاجمی و طولانی دارند سیستم شما را تهدید می کنند.

برنامه بازرسی سیستم سپتیک تانک خود را برنامه ریزی کنید.

هر چقدر هم که مراقب سیستم سپتیک تانک خود باشیم، به هیچ وجه نمی توانیم با آن کامل باشیم. آفت، ریشه درخت و عناصر تنها برخی از خطرات سیستم سپتیک تانک ما هستند. از آن جا که تشخیص بسیاری از آسیب های ناشی از این تهدید ها دشوار است، بسیار مهم است که سیستم سپتیک تانک خود را توسط یک متخصص مجاز بازرسی کنید.

همین امروز با متخصصان سپتیک تانک پلی اتیلن پایپ ایران تماس بگیرید تا در مورد قیمت گذاری سپتیک تانک و بسته های تعمیرات و نگهداری های سیستم سپتیک تانک پلی اتیلن اطلاعات کسب کنید. مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.

اگر در مورد اطلاعات این جا سوالی دارید، با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم که توضیح دهید اگر به خدمات سیستم سپتیک تانک حرفه ای یا پمپاژ سیستم سپتیک تانک نیاز دارید، سپتیک تانک پایپ ایران آماده کمک به متخصصان دوستانه، خدمات اضطراری و قیمت های مقرون به صرفه سیستم سپتیک تانک پلی اتیلن است.

برای پاسخ به سوالات خود در خصوص سیستم سپتیک تانک پلی اتیلن، همین امروز با کارشناسان شرکت پایپپ ایران تماس بگیرید.

به خدمات لوله کشی قابل اطمینان سپتیک تانک پلی اتیلن نیاز دارید؟

لوله کشی های متخصص شرکت پایپ ایران، همیشه و در همه وقت برای کمک به شما عزیزان در خدمت هستند.

کتابچه راهنمای دارندگان سیستم سپتیک تانک:

هیچ کس قصد ندارد هزینه سپتیک تانک را داشته باشد. این که سیستم سپتیک تانک شما جدید باشد یا خراب باشد، این کتابچه راهنما برای هر صاحب خانه لازم است. جهت مشاهده کتابچه راهنما به وبسایت سپتیک تانک پایپ ایران مراجعه نمایید. علل را بشناسید و راه حل هوا دهی کنترل شده سپتیک تانک را در سیستم عفونی و سیستم سپتیک تانک خود کشف کنید.

گروه تولیدی و صنعتی پایپ ایران در بسیاری از برنامه های آموزش محلی و ملی در زمینه طراحی، نصب و مدیریت سیستم های سپتیک تانک و تحقیقات مرتبط را ارائه می دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سپتیک تانک و فرایند تولید سپتیک تانک و همچنین سؤالات بیشتر در مورد راه حل های کمکی سیستم سپتیک تانک یا سایر دستگاه های هضم کننده و نیز اطلاع از قیمت سپتیک تانک، لطفاً با کارشناسان و متخصصان پایپ ایران از طریق شماره تماس های 02166483199 و 09128405915 در ارتباط باشید.

 


برچسب: سپتیک تانک، سپتیک تانک فاضلاب، سپتیک تانک پلی اتیلن، تولید کننده سپتیک تانک، قیمت سپتیک تانک، تولید سپتیک تانک، فروش سپتیک تانک، سپتیک تانک پلی اتیلن، پایپ ایران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۹:۳۵ توسط:شرکت پایپ ایران موضوع: نظرات (0)